“Asr-progress 2017.05”版本间的差异
来自cslt Wiki
(以“ ===Daily Report=== {|class="wikitable" ! Date !! Person !! start!! leave !! hours ||status |- | rowspan="2"|2016.4.5 |Yanqing Wang || 13:00 || 23:00 || 10h...”为内容创建页面) |
|||
| 第5行: | 第5行: | ||
! Date !! Person !! start!! leave !! hours ||status | ! Date !! Person !! start!! leave !! hours ||status | ||
|- | |- | ||
| − | | rowspan="2"|2016 | + | | rowspan="2"|2016.5.1 |
| − | |Yanqing Wang || | + | |Yanqing Wang || || || || |
|- | |- | ||
| − | |Yixiang Chen || | + | |Yixiang Chen || || || || |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | rowspan="2"|2016. | + | | rowspan="2"|2016.5.2 |
| − | |Yanqing Wang || | + | |Yanqing Wang || || || || |
|- | |- | ||
| − | |Yixiang Chen || | + | |Yixiang Chen || || || || |
|- | |- | ||
2017年6月1日 (四) 05:00的版本
Daily Report
| Date | Person | start | leave | hours | status |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016.5.1 | Yanqing Wang | ||||
| Yixiang Chen | |||||
| 2016.5.2 | Yanqing Wang | ||||
| Yixiang Chen |
Time Off Table
| Name | Days off |
|---|---|
| Yanqing Wang | |
| Yixiang Chen |